Wpieraj nas poprzez FaniMani

Wpieraj nas poprzez FaniMani

Jak pomagać finansowo nie wydając ani grosza? Wszyscy robimy zakupy w internecie. Dzięki specjalnym wtyczkom w przeglądarce internetowej lub aplikacji w telefonie możecie robiąc zakupy w internecie wspierać nas finansowo. Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz Jak to działa?

  1. Zarejestruj się w FaniMani.pl https://fanimani.pl/zaproszenie/2541/1198b26356c24459bd9e0943e23140b5
  2. Robisz zakupy przez komputer? Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed każdymi zakupami wyświetlimy Ci podpowiedź, jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji. Po wejściu na stronę sklepu internetowego zobaczysz komunikat, przez który aktywujesz darowiznę. Po aktywacji darowizny, robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle, co zwykle.
  3. Robisz zakupy przez telefon? Pobierz Aplikację Mobilną FaniMani dla Androida i pomagaj gdzie i jak chcesz. W aplikacji oprócz łatwego dostępu do wszystkich partnerów, znajdziesz również aktualne promocje i rabaty oraz będziesz mieć łatwy dostęp do historii Twoich darowizn.

Masz iPhone’a lub iPada? Zainstaluj Przypominajkę FaniMani dla Safari. Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed każdymi zakupami wyświetlimy Ci podpowiedź, jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji. Po wejściu na stronę sklepu internetowego zobaczysz komunikat, przez który aktywujesz darowiznę. Po aktywacji darowizny robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle, co zwykle.

www_fanimani

Wspomagaj nas również

Skip to content