czwartek, 18 10 2018
Text Size

Możesz nam pomóc, wpłacając darowizny
na cele statutowe Stowarzyszenia Ostoja

Bank: PKO BP S.A. Oddział IV Wrocław
konto: 29 1020 5242 0000 2702 0151 3381

2018jubileusz

„Samodzielni i skuteczni”

Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne „OSTOJA” we Wrocławiu jest projektem realizowanym w ramach konkursu 4/2017 pn. „Samodzielni i skuteczni” PFRON. Czas jego realizacji to 01.04.2018 – 31.03.2021 roku.

Centrum Terapeutyczno – Rehabilitacyjne „OSTOJA” jest projektem realizowanym przez Stowarzyszenie OSTOJA od wielu lat. Najważniejszym zadaniem Centrum jest realizacja zajęć terapeutycznych grupowych i indywidualnych oraz świadczenie usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnością po 18 roku życia. Wszystkie proponowane w ramach CTR formy wsparcia skupiają się na kreowaniu działań mających na celu szeroko rozumianą aktywizację osobistą i społeczną dorosłych osób z niepełnosprawnością oraz ich maksymalne usprawnianie, usamodzielnianie a także motywowanie do aktywności poprzez rozwój zainteresowań i organizację czasu wolnego.

Ponadto poprzez bezpośrednie oddziaływanie na rzecz osób niepełnosprawnych Centrum wspiera także rodziny beneficjentów, podnosząc jakość ich życia i przeciwdziałając w ten sposób zjawisku wykluczania społecznego.

Centrum poprzez swoją ofertę daje propozycje aktywności i oferuje zindywidualizowane wsparcie dla ponad 100 osób z niepełnosprawnościami.

Centrum Terapeutyczno - Rehabilitacyjne jako projekt niezwykle elastyczny w zakresie form działania daje możliwość uczestnictwa w zajęciach terapeutycznych dorosłym osobom z różnym rodzajem i stopniem niepełnosprawności, wychodząc naprzeciw ich indywidualnym potrzebom.

Możesz nam pomóc!!!
wpłacając darowizny na cele statutowe Stowarzyszenia Ostoja
Bank: PKO BP S.A. Oddział IV Wrocław
29 1020 5242 0000 2702 0151 3381

Wolne miejsca w Warsztacie Terapii Zajęciowej we Wrocławiu

WTZ Ostoja Wrocław

Trener pracy

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

1% dla OPP

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoral

Dolnośląska Akademia Rozwoju Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja Agory

Fundacja KGHM Polska Miedź S.A.Fundacja Mode Fundacja Rosa HASCO-LEK Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA

Media Markt Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy

T-MOBILE Targpiast TAXI Serc Wyborcza XEOS