Text Size

Galerion 2013 WTZ Ostoja Wrocław

Dnia 14 czerwca odbył się II Dolnośląski Festiwal twórczości w Strzelinie "Galerion 2013". Zostały wystawione prace wykonane przez uczestników z różnych stowarzyszeń, w tym podopiecznych Stowarzyszenia "Ostoja". Odbyły się różne występy artystyczne (wokalne, recytatorskie, taneczne itp.) oraz koncert zespołu muzycznego Maszyniści Dźwięku. 

 Zostały wręczone dyplomy. Po skończeniu festiwalu była okazja do poczęstunku oraz integracji i wymiany doświadczeń. Pogoda nam dopisywała. Wszyscy wrócili do domów szczęśliwi i zadowoleni.

tekst i zdjęcia: Paweł Piasecki

 

Zdjęcia w galerii

  

Dnia 14 czerwca Maszyniści Dźwięku mieli koncert w Strzelinie. Występowało dużo osób. Nasz zespół zagrał drugi utwór. Na Dolnośląskim Festiwalu Galerion zespół dostał dyplom. Po Festiwalu odbył się poczęstunek. Po poczęstunku wróciliśmy busem do Wrocławia. Na Festiwalu odbył się Półfinał. Na koncercie graliśmy ostatni.

Michał Sielecki

W dniu 14.06.2013 odbył się Dolnośląski Festiwal Galerion 2013. W którym to miał miejsce wyjątkowy koncert Maszynistów Dźwięku. W naszym zespole wystąpili: Aleksandra Jakubczyk, Michał Sielecki, Tymoteusz Karpiński, Marcin Guźla. Oprócz tego były inne zespoły. Była również galeria obrazów. Do nas dołączyli Basia Tumska i Paweł Piasecki z grupy filmowej oraz Katarzyna Wojna. Z terapeutów pojechali: Tomasz Niewiadomy, Ramirez Javier i Izabela Waszak. Impreza mi się podobała. To był cudowny dzień i chciałbym żeby było więcej takich imprez.

Tymoteusz Karpiński

Prezentacja WTZ

WTZ Ostoja Wrocław

1% podziękowanie

1% podziękowanie

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS