Text Size

26 maja targi NGO OstojaW minioną niedzielę 26 maja 2013 r. wzięliśmy udział w Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych. Cała impreza odbyła się na powietrzu w miłym otoczeniu ? na Pergoli przy Hali Stulecia. Zgłosiło się wiele Organizacji Pozarządowych, które mogły zaprezentować się, przedstawić swoją działalność i udzielić informacji wszystkim zainteresowanym zwiedzającym.

Nasze Stowarzyszenie za pomocą tablic przedstawiło obszerną dokumentację każdej placówki, którą prowadzimy. Ponadto zaprezentowaliśmy wytwory naszych podopiecznych. Podczas trwania targów odbywało się wiele pokazów, warsztatów i wystąpień różnych Organizacji. Chcemy podkreślić, że wspierało nas Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych ? Sektor 3.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zapoznać się z ofertą i działalnością naszego Stowarzyszenia. Zapraszamy serdecznie do współpracy i mamy nadzieję, że do miłego zobaczenia za rok!

 

images/ngo2013_2d.JPGimages/ngo2013_3d.JPG

Prezentacja WTZ

WTZ Ostoja Wrocław

1% podziękowanie

1% podziękowanie

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS