Text Size

Uczestnicy z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ul. Litomskiej i 4 terapeutów: Alicja, Marcin, Łukasz i Piotr w środę 17.04.2013 r. pojechali do Koszar wojskowych na spotkanie z żołnierzami z 10 -Wrocławskiego Pułku Dowodzenia w Leśnicy. Wszystkich uczestników było w sumie 20 osób.

 

 

Braliśmy udział w specjalnych zadaniach. Wszyscy uczestnicy ustawiali się na białej linii. Pan podpułkownik Mirosław kazał ustawić się na baczność, kazał odliczyć kolejno od 1 do 4 lub do 5. Każdy z uczestników miał swojego opiekuna. Nasza drużyna składała się: Tomka, Agnieszki, Ani, Kamili, Krystiana oraz opiekuna Marcina Ruty. Oprócz tego strzelaliśmy z karabinu na leżąco, zakładaliśmy maskę przeciwgazową i ubieraliśmy strój ochronny typu OP-1. Rozmawialiśmy przez telefon wojskowy. Widzieliśmy defiladę wojskową. Na poligonie były także wozy wojskowe. Na koniec wręczyliśmy prezent Wojsku Polskiemu za to, że pokazali nam jak funkcjonować w Jednostce Wojskowej 1245. Przy naszym spotkaniu towarzyszyła nam muzyka wojskowa, ludowa, różne zagraniczne i polskie piosenki. Pogoda nam dopisywała, bo świeciło słońce. Było wspaniale i wszyscy byli zadowoleni. Uważamy, że nasza wycieczka się udała wspaniale i było wesoło.

Krystian Pilarski
Tomasz Wójtowicz

images/jednostka/jednostka_01d.jpgimages/jednostka/jednostka_02d.jpgimages/jednostka/jednostka_03d.jpgimages/jednostka/jednostka_04d.jpgimages/jednostka/jednostka_05d.jpgimages/jednostka/jednostka_06d.jpgimages/jednostka/jednostka_07d.jpgimages/jednostka/jednostka_08d.jpgimages/jednostka/jednostka_09d.jpgimages/jednostka/jednostka_10d.jpgimages/jednostka/jednostka_11d.jpgimages/jednostka/jednostka_12d.jpg

Prezentacja WTZ

WTZ Ostoja Wrocław

1% podziękowanie

1% podziękowanie

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS