Text Size

Artyści Codzienności

Prezentujemy Państwu nowy cykl na naszej stronie "Nasi Artyści Codzienności". Co jakiś czas będziemy zapraszać Państwa na spotkanie z naszymi ostojowymi Artystkami i Artystami.

Skąd taka nazwa? Marta Hajdrych, nasza arteterapeutka mówi: "Obraz jest efektem, powstaje tu i teraz. Ważne jest co się dzieje wokoło, jak powstaje praca artystyczna, w jakich okolicznościach i w jakich emocjach. Wszystko dzieje się w codzienności. Stąd taka nazwa".

Prezentowane Artystki i Artyści działają na codzień w Warsztacie Terapii Zajęciowej we Wrocławiu oraz w Centrum Treapeutyczno Rehabilitacyjnym

Dorota Kwiatkowska

Dorota Kwiatkowska artystka codzienności WTZ Ostoja WrocławOd wielu lat tworzy w pracowni Arteterapii w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Ostoja” przy ul. Litomskiej 10 we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Marcin Dąbrowski

Marcin Dąbrowski artysta codzienności WTZ Ostoja WrocławJednym słowem Artysta Dnia Codziennego. Człowiek o wielu zainteresowaniach i pasjach. Na co dzień tworzy w Warsztacie Terapii Zajęciowej Ostoja we Wrocławiu. Dzisiaj skoncentrujemy się na jego twórczości malarskiej. Dotychczas miał dwie wystawy w Centrum Kultury Zachód i Centrum Kulturalno Bibliotecznym Fama. Obrazy, które tworzy Marcin powstały w pracowni Arteterapii pod kierunkiem Marty Hajdrych i Magdaleny Faron. Ulubioną techniką Twórcy jest malarstwo akrylowe.

Czytaj więcej...

Artyści Codzienności

Wesprzyj nas

Bezpieczne WTZ

projekt oynakowanie COVID Ostoja Wrocław

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON