Text Size

Nasze motto: "Dobra kondycja nigdy nie jest zła"
Staramy się, aby wysiłek przynosił efekty i satysfakcję, a nasi uczestnicy wychodzili na rynek pracy przygotowani psychofizycznie.

 

Dążymy do celu głównie przez systematyczność, stabilność i zorganizowanie.
Nasza sala gimnastyczna zaopatrzona jest w sprzęt do ćwiczeń siłowych (masa, rzeźba), przyrządy do ćwiczeń wytrzymałościowych (kondycja), UGUL do ćwiczeń w odciążeniu lub z dawkowanym oporem (ćwiczenia celowane), drobny sprzęt do ćwiczeń manualnych (umiejętności) oraz miejsce do gier zespołowych (praca w zespole). Prowadzimy tu głównie rehabilitację grupową ale także indywidualną.
W nasze placówce, ten rodzaj zajęć jest bardzo lubiany, gdyż przez salę gimnastyczną przewija się obowiązkowo, dziennie, około 40 uczestników.
Dodatkowo w ramach rehabilitacji, chętni mogą brać udział w treningach biegowych 3 razy w tygodniu. Dzięki tej inicjatywie zawiązało się Koło Biegaczy Wokoło.
To również tu, w trudzie i znoju, wykuwa się i powstaje raz do roku - Turniej Piłki Nożnej TURGOL dla ośrodków pomocowych z Dolnego Śląska.

images/rehabilitacja_1d.jpgimages/rehabilitacja_2d.jpgimages/rehabilitacja_3d.jpgimages/rehabilitacja_4d.jpgimages/rehabilitacja_5d.jpg

Prezentacja WTZ

WTZ Ostoja Wrocław

1% podziękowanie

1% podziękowanie

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS