Text Size

"Spróbuj pokochać jesień, Z niesamowitymi urokami. Spójrz ile piękna niesie, Obdarzając cię pięknymi dniami."

Zgubiło się lato i przyszła jesień... a wraz z nią zamiast ponurych oraz deszczowych dni, nastały piękne i słoneczne... Pogoda w pierwszej połowie października była dla nas w tym roku szczególnie dobra i łaskawa. Dzięki temu mieliśmy szansę cieszyć się zajęciami terapeutycznymi na świeżym powietrzu.

Na reedykacji, podczas gier i zabaw dydaktycznych, poprawialiśmy nie tylko naszą koncentrację, ale i pamięć.

Na treningach manualnych usprawnialiśmy motorykę małą, poprzez malowanie, rysowanie, wycinanie przyklejanie, a także tworzenie jesiennych bukietów z kolorowych liści oraz wykonywanie ozdób na zbliżający się wielkimi krokami Bal Halloweenowy.

Poprzez zajęcia ruchowe w plenerze mieliśmy okazję przyglądać się, jak przez miasto przechodzi jesień, malując kolorami liście krzewów i drzew, jednocześnie ćwicząc motorykę dużą, koordynację wzrokowo-ruchową oraz orientację w przestrzeni. Korzystając z tego dobrego czasu cieszyliśmy się każdą ciepłą i piękną chwilą.

images/sds/SDS_plener_1d.jpgimages/sds/SDS_plener_2d.jpgimages/sds/SDS_plener_3d.jpgimages/sds/SDS_plener_4d.jpgimages/sds/SDS_plener_5d.jpgimages/sds/SDS_plener_6d.jpgimages/sds/SDS_plener_7d.jpgimages/sds/SDS_plener_8d.jpgimages/sds/SDS_plener_9d.jpgimages/sds/SDS_plener_10d.jpgimages/sds/SDS_plener_11d.jpgimages/sds/SDS_plener_12d.jpgimages/sds/SDS_plener_13d.jpg

1% podziękowanie

1% podziękowanie

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS