Text Size

alpaka ŚDS Ostoja Wrocław

Z okazji kończących się wakacji Uczestnicy ŚDS "OSTOJA" oraz Uczestnicy Projektu 13 wraz z Kadrą zebrali się w ogrodzie, żeby w miłej atmosferze spędzić jeden z ostatnich dni upalnego lata.

W tym roku wakacje żegnaliśmy w nietypowym towarzystwie. Do ŚDS przyjechała Pani Karolina Grys prowadząca alpakoterapię. Przywiozła ze sobą dwie oswojone alpaki - Versace i Companiero. Zwierzęta okazały się bardzo przyjazne, każdy mógł pogłaskać ich miękką wełnę, nakarmić soczystą marchewką a także przejść się z nimi po ogrodzie.

Uczestnicy przywitali się ze zwierzętami, wszystkim kontakt z nimi sprawił dużą radość.

Po zajęciach terapeutycznych przyszła pora na równie przyjemną - drugą część pikniku. Pracownicy ŚDS przygotowali grillowane potrawy, wszyscy zjedliśmy je ze smakiem na świeżym powietrzu.

...i tym oto miłym akcentem pożegnaliśmy wakacje. Mamy nadzieję, że Alpaki odwiedzą nas również we wrześniu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania pikniku.

images/stories/alpaka_1d.jpgimages/stories/alpaka_2d.jpgimages/stories/alpaka_3d.jpgimages/stories/alpaka_4d.jpgimages/stories/alpaka_5d.jpgimages/stories/alpaka_6d.jpgimages/stories/alpaka_7d.jpgimages/stories/alpaka_8d.jpgimages/stories/alpaka_9d.jpg

Twój 1% to szansa dla nas

1% szansą dla nas Ostoja Wrocław

Wesprzyj nas

Bezpieczne WTZ

projekt oynakowanie COVID Ostoja Wrocław

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON