Text Size

alpaka ŚDS Ostoja Wrocław

Z okazji kończących się wakacji Uczestnicy ŚDS "OSTOJA" oraz Uczestnicy Projektu 13 wraz z Kadrą zebrali się w ogrodzie, żeby w miłej atmosferze spędzić jeden z ostatnich dni upalnego lata.

W tym roku wakacje żegnaliśmy w nietypowym towarzystwie. Do ŚDS przyjechała Pani Karolina Grys prowadząca alpakoterapię. Przywiozła ze sobą dwie oswojone alpaki - Versace i Companiero. Zwierzęta okazały się bardzo przyjazne, każdy mógł pogłaskać ich miękką wełnę, nakarmić soczystą marchewką a także przejść się z nimi po ogrodzie.

Uczestnicy przywitali się ze zwierzętami, wszystkim kontakt z nimi sprawił dużą radość.

Po zajęciach terapeutycznych przyszła pora na równie przyjemną - drugą część pikniku. Pracownicy ŚDS przygotowali grillowane potrawy, wszyscy zjedliśmy je ze smakiem na świeżym powietrzu.

...i tym oto miłym akcentem pożegnaliśmy wakacje. Mamy nadzieję, że Alpaki odwiedzą nas również we wrześniu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania pikniku.

images/stories/alpaka_1d.jpgimages/stories/alpaka_2d.jpgimages/stories/alpaka_3d.jpgimages/stories/alpaka_4d.jpgimages/stories/alpaka_5d.jpgimages/stories/alpaka_6d.jpgimages/stories/alpaka_7d.jpgimages/stories/alpaka_8d.jpgimages/stories/alpaka_9d.jpg

Możecie łatwo rozliczyć PIT i przekazać 1% dla OSTOI

1% dla OPP

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoral

Dolnośląska Akademia Rozwoju Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Mode Fundacja Rosa HASCO-LEKKino Nowe Horyzonty KOGENERACJA

Media Markt Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy

T-MOBILE Targpiast TAXI Serc Wichot Transport Wyborcza XEOS