Text Size

piknik rodzinny ŚDS Ostoja Wrocław

Za nami siódmy piknik rodzinny zorganizowany przez podopiecznych oraz kadrę Środowiskowego Domu Samopomocy Stowarzyszenia OSTOJA. W tym roku motywem przewodnim pikniku były żagle, szanty oraz marynarskie paski.

Na piknik licznie przybyli podopieczni oraz uczestnicy projektu "Prowadzenie Programów Wspierających dla dorosłych osób z niepełnosprawnością w Środowiskowym Domu Samopomocy OSTOJA" wraz ze swoimi rodzinami a także kadra.

Piknik tradycyjnie rozpoczęły występy muzyczne przygotowane przez uczestników ŚDS Ostoja pod czujnym okiem naszej muzykoterapeutki. Radosne szanty wprawiły wszystkich w cudowny nastrój a dzięki pięknej pogodzie każdy mógł poczuć się jak uczestnik prawdziwej morskiej przygody. Bo przecież "każdy z nas jest piratem i ma chęć na przygodę".

Wśród atrakcji tegorocznego pikniku znalazły się gry i zabawy związane z tematyką mórz jak statki, wiązanie węzłów żeglarskich czy poszukiwanie skarbów. Można było również namalować sobie "żeglarski" tatuaż oraz skosztować przygotowanych przez rodziców oraz kadrę potraw.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej atmosfery i oprawy pikniku: podopiecznym, rodzicom oraz kadrze ŚDS OSTOJA.

images/sds_piknik_2d.jpgimages/sds_piknik_3d.jpgimages/sds_piknik_4d.jpgimages/sds_piknik_5d.jpgimages/sds_piknik_6d.jpgimages/sds_piknik_7d.jpgimages/sds_piknik_8d.jpgimages/sds_piknik_9d.jpgimages/sds_piknik_10d.jpgimages/sds_piknik_11d.jpgimages/sds_piknik_12d.jpg

Twój 1% to szansa dla nas

1% szansą dla nas Ostoja Wrocław

Wesprzyj nas

Bezpieczne WTZ

projekt oynakowanie COVID Ostoja Wrocław

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON