Text Size

 

First Aid Teachers ŚDS Ostoja WrocławCzłonkowie Koła Naukowego FIRST AID TEACHERS działającego przy Zakładzie Ratownictwa Medycznego w dniu 13.03.2015 przeprowadzili dla pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy OSTOJA szkolenie z zakresu – udzielania pierwszej pomocy.

 

W ramach wyżej wymienionego szkolenia prowadzący przekazali uczestnikom fachową wiedzę okazując swój pełen profesjonalizm.

Prowadzący szkolenie zostali przez odbiorców wysoko ocenieni zarówno pod względem jakości przygotowania szkolenia, przystępnego dla laika sposobu przekazania fachowej wiedz, dostępności do zagwarantowanego przez szkolących sprzętu pomocowego ( fantomy, defibrylator,…).

Prowadzący udostępnili nam możliwość pracy – część praktyczna – w małych grupach co gwarantowało każdemu z uczestników osobiste doświadczenie zleconych zadań. Przystępnie podana wiedza, dokładnie wyjaśnione zagadnienia, poparte przykładami wynikającymi z dużego doświadczenia i merytorycznej wiedzy prowadzących stały się dla nas źródłem nowych kwalifikacji i umiejętności, które bez obaw zastosujemy w życiu.

Jeszcze raz dziękujemy za fachowość i ogrom wiedzy jaką zechcieli się podzielić z nami w sposób nieodpłatny uczestnicy Koła Naukowego FIRST AID TEACHERS.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy skorzystanie z ich fachowej wiedzy i umiejętności między innym po to by każdy mógł czuć się bezpieczny.

 

Twój 1% to szansa dla nas

1% szansą dla nas Ostoja Wrocław

1% dla OPP

1% podziękowanie

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS