Text Size

piknik żołnierski ŚDS Ostoja WrocławSzósty już piknik rodzinny zorganizowany przez uczestników i kadrę Środowiskowego Domu Samopomocy OSTOJA odbył się pod hasłem "PIKNIK WOJSKOWY".


Udział w nim wzięli zarówno uczestnicy ŚDS jak też uczestnicy projektu współfinansowanego ze środków PFRON pod nazwą "Prowadzenie programów wspierających dla dorosłych osób z niepełnosprawnością w Środowiskowym Domu Samopomocy OSTOJA" oraz członkowie ich rodzin i kadra.

Nasz tegoroczny piknik zaczęliśmy od festiwalu piosenki żołnierskiej. Zespół śpiewaków z ŚDS "OSTOJA" przygotował repertuar składający się z piosenek i wierszy o tematyce wojskowej.

W związku ze zbliżającym się Dniem matki mieliśmy okazję podkreślić ważną rolę Mam w naszym życiu i przekazać najserdeczniejsze podziękowania za ich trud w nasze wychowanie.

Pogoda była dla nas łaskawa i dalszą cześć pikniku mogliśmy spędzić na świeżym powietrzu. Każdy mógł sprawdzić swoje możliwości w konkursie strzeleckim (Paintball), pokonać "wojskowy tor przeszkód" i zmierzyć się w przeciąganiu liny. Po wyczerpujących ćwiczeniach można było posilić się smakołykami z grilla i wojskowym bigosem. Dzięki staraniom naszych mam było też wiele łakoci.

Takie okazje jak coroczne pikniki przybliżają zalety rodzinnego, aktywnego i zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, rodzicom, kadrze i sponsorowi firmie: Kanzeon Wrocławski Catering

images/stories/SDS/piknik_zolnierski_1d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_2d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_3d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_4d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_5d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_6d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_7d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_8d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_9d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_10d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_11d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_12d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_13d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_14d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_15d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_16d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_17d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_18d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_19d.jpg

1% podziękowanie

1% podziękowanie

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS