Text Size

piknik żołnierski ŚDS Ostoja WrocławSzósty już piknik rodzinny zorganizowany przez uczestników i kadrę Środowiskowego Domu Samopomocy OSTOJA odbył się pod hasłem "PIKNIK WOJSKOWY".


Udział w nim wzięli zarówno uczestnicy ŚDS jak też uczestnicy projektu współfinansowanego ze środków PFRON pod nazwą "Prowadzenie programów wspierających dla dorosłych osób z niepełnosprawnością w Środowiskowym Domu Samopomocy OSTOJA" oraz członkowie ich rodzin i kadra.

Nasz tegoroczny piknik zaczęliśmy od festiwalu piosenki żołnierskiej. Zespół śpiewaków z ŚDS "OSTOJA" przygotował repertuar składający się z piosenek i wierszy o tematyce wojskowej.

W związku ze zbliżającym się Dniem matki mieliśmy okazję podkreślić ważną rolę Mam w naszym życiu i przekazać najserdeczniejsze podziękowania za ich trud w nasze wychowanie.

Pogoda była dla nas łaskawa i dalszą cześć pikniku mogliśmy spędzić na świeżym powietrzu. Każdy mógł sprawdzić swoje możliwości w konkursie strzeleckim (Paintball), pokonać "wojskowy tor przeszkód" i zmierzyć się w przeciąganiu liny. Po wyczerpujących ćwiczeniach można było posilić się smakołykami z grilla i wojskowym bigosem. Dzięki staraniom naszych mam było też wiele łakoci.

Takie okazje jak coroczne pikniki przybliżają zalety rodzinnego, aktywnego i zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, rodzicom, kadrze i sponsorowi firmie: Kanzeon Wrocławski Catering

images/stories/SDS/piknik_zolnierski_1d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_2d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_3d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_4d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_5d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_6d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_7d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_8d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_9d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_10d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_11d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_12d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_13d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_14d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_15d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_16d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_17d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_18d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_19d.jpg

Możecie łatwo rozliczyć PIT i przekazać 1% dla OSTOI

1% dla OPP

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoral

Dolnośląska Akademia Rozwoju Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Mode Fundacja Rosa HASCO-LEKKino Nowe Horyzonty KOGENERACJA

Media Markt Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy

T-MOBILE Targpiast TAXI Serc Wichot Transport Wyborcza XEOS