Text Size

piknik żołnierski ŚDS Ostoja WrocławSzósty już piknik rodzinny zorganizowany przez uczestników i kadrę Środowiskowego Domu Samopomocy OSTOJA odbył się pod hasłem "PIKNIK WOJSKOWY".


Udział w nim wzięli zarówno uczestnicy ŚDS jak też uczestnicy projektu współfinansowanego ze środków PFRON pod nazwą "Prowadzenie programów wspierających dla dorosłych osób z niepełnosprawnością w Środowiskowym Domu Samopomocy OSTOJA" oraz członkowie ich rodzin i kadra.

Nasz tegoroczny piknik zaczęliśmy od festiwalu piosenki żołnierskiej. Zespół śpiewaków z ŚDS "OSTOJA" przygotował repertuar składający się z piosenek i wierszy o tematyce wojskowej.

W związku ze zbliżającym się Dniem matki mieliśmy okazję podkreślić ważną rolę Mam w naszym życiu i przekazać najserdeczniejsze podziękowania za ich trud w nasze wychowanie.

Pogoda była dla nas łaskawa i dalszą cześć pikniku mogliśmy spędzić na świeżym powietrzu. Każdy mógł sprawdzić swoje możliwości w konkursie strzeleckim (Paintball), pokonać "wojskowy tor przeszkód" i zmierzyć się w przeciąganiu liny. Po wyczerpujących ćwiczeniach można było posilić się smakołykami z grilla i wojskowym bigosem. Dzięki staraniom naszych mam było też wiele łakoci.

Takie okazje jak coroczne pikniki przybliżają zalety rodzinnego, aktywnego i zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, rodzicom, kadrze i sponsorowi firmie: Kanzeon Wrocławski Catering

images/stories/SDS/piknik_zolnierski_1d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_2d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_3d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_4d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_5d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_6d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_7d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_8d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_9d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_10d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_11d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_12d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_13d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_14d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_15d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_16d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_17d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_18d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_19d.jpg

Twój 1% to szansa dla nas

1% szansą dla nas Ostoja Wrocław

1% dla OPP

1% podziękowanie

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS