AAC ORE Ostoja Wrocław

Już kolejny rok z rzędu organizujemy w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym we Wrocławiu przy ulicy Górnickiego 37 a uroczyste obchody z okazji PAŹDZIERNIKA - MIESIĄCA ALTERNATYWNEJ I WSPOMAGAJĄCEJ KOMUNIKACJI.

Wspólnie będziemy śpiewać, tworzyć, grać i mile spędzać czas. No tak po prostu, tak jak to bywa w gronie przyjaciół. Będą warsztaty eko, na których dowiemy się, że Jesteśmy też przyjaciółmi świata. Nauczymy się oczyszczać wodę, segregować odpady, zrobimy eko instrumenty, wykleimy wspólnie mozaikę z nakrętek, zaśpiewamy i obejrzymy EKO PIOSENKĘ, którą ułożyli, nagrali i w tablice dynamiczne z Boardmakera zamienili nasi specjaliści od śpiewu, gry, gitary, pisania i komputera obsługiwania :).
Planujemy też dużo spotkań z książką. Będziemy uczestniczyć w czytaniu książek ilustrowanych ważnymi dla nas symbolami PCS, będą książki papierowe i komputerowe :). Pod koniec miesiąca czeka nas jeszcze ognisko, pieczenie kiełbasek, zabawy komunikacyjne, pokazy akrobacji futrzastych pupili. Będziemy też razem budować eko-ludka, wysłuchamy koncertu na akordeonie naszego zaprzyjaźnionego muzyka. Planujemy też nakręcić film o tym, że każdy z nas druha w sobie ma... Na razie dla zachęty proponujemy naszą EKO PIOSENKĘ. Obiecujemy, że ciąg dalszy nastąpi i pochwalimy się zdjęciami i filmem.

Wesprzyj nas

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?