dzień kota ORE Ostoja WrocławCała rzesza kotów: rudych, czarnych, burych, białych i do tego jeden bardzo zdolny pies opanowały 25.03. i 26.03.2014 r. ORE we Wrocławiu na ul. Górnickiego.

 

 

Oj, działo się, działo i marcowało... Były zabawy komunikacyjne z gestami MAKATON, przekonaliśmy się o tym, że każdy kot ma dwa końce - zadziorne pazurki ale też i miłe futerko, usłyszeliśmy, że kto miauczy to nie błądzi i że mowa jest srebrem a miauczenie złotem a za nasze kreatywne pomysły zostaliśmy nagrodzeni dyplomami. Największy aplauz wywołały występy naszego zaprzyjaźnionego czworonożnego przyjaciela Louisa, który z wrodzonym wdziękiem bawił nas swymi sztuczkami: przechodził przez tunel, skakał, liczył, aportował, turlał się i przede wszystkim udowodnił, że pies z kotem(-ami) może żyć w wielkiej przyjaźni :-)
Ale nie na tym koniec: zebraliśmy też bardzo dużo darów dla kociaków ze Schroniska i pokazaliśmy, że mamy wielkie serca . Nasi delegaci osobiście pojadą zatem do Schroniska, żeby przekazać karmę i kocyki dla miauczących futrzaków.

images/stories/kotki2d.jpgimages/stories/kotki3d.jpgimages/stories/kotki4d.jpgimages/stories/kotki5d.jpgimages/stories/kotki6d.jpgimages/stories/kotki7d.jpgimages/stories/kotki8d.jpgimages/stories/kotki9d.jpgimages/stories/kotki10d.jpgimages/stories/kotki11d.jpgimages/stories/kotki12d.jpgimages/stories/kotki13d.jpgimages/stories/kotki14d.jpgimages/stories/kotki15d.jpgimages/stories/kotki16d.jpgimages/stories/kotki17d.jpg

Wesprzyj nas

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?