-->

12-14.06.2013 r. grupa pięciu młodych, wspaniałych, mało-gniewnych poszukiwaczy przygód :) z ORE wyruszyła na trzydniowy podbój Karkonoszy.

W pierwszym dniu na szlaku naszej wędrówki było miasteczko kowbojskie Western City koło Karpacza. Miejscowi kowboje potraktowali nas jak największych traperów i zaproponowali nam wiele mrożących krew w żyłach atrakcji, miedzy innymi strzelanie z łuku, pojedynek rewolwerowców, rzut nożem do tarczy.

Zwieńczeniem pobytu w Western City był spektakularny napad na bank. Podczas tego widowiska trup ścielił się gęsto a emocje sięgały zenitu.

W drugim dniu wycieczki zapoznaliśmy się z ciężką sztuką wyrobu szkła w Leśnej Hucie oraz poznaliśmy legendarne dzieje Walonów, którzy wydobywali drogocenne kruszce. Pod koniec dnia ostudził i wyciszył nas szum Wodospadu Szklarka.

W trzecim dniu ukoronowaniem naszej wyprawy był wjazd Kolejką Gondolową na Stóg Izerski, z którego rozprzestrzeniał się oszałamiający widok na panoramę Karkonoszy. Niesieni wirem przygody zawitaliśmy także do Świeradowa Zdroju, gdzie spacerowaliśmy po Parku Zdrojowym.

Pierwszy historyczny wyjazd łowców przygód z ORE był bardzo udany i dostarczył nam wiele, wiele radości :)

Chcemy jeszcze !
Radek, Emek, Krystian, Kuba, Marcin

fundusze celowe ostoja

Rozlicz PIT z aplikacją

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Rozliczenie PIT 2022 z PITax.pl oraz IWOP jest możliwe w ramach projektu “PITax.pl dla OPP”.

Wesprzyj nas

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?