Text Size

Kreacja 2015 CTR Ostoja Wrocław

V. edycja Festiwalu "KREACJA" za nami. W tym roku spotkaliśmy się 12 września na placu Solnym, aby pokazać jak można kreatywnie spędzić czas we Wrocławiu.

Uczestnicy placówek Stowarzyszenia "OSTOJA" przy wsparciu terapeutów-asystentów prowadzili warsztaty artystyczne dla mieszkańców Wrocławia. W ofercie znalazły się takie atrakcje jak: warsztat muzyczny, taneczny, wykonywanie cekinowych bombek, odlewów gipsowych, świec ozdobnych, biżuterii z filcu, przypinek, zdobienie przedmiotów techniką decoupage, projektowanie i ozdabianie koszulek. Warsztatom towarzyszyła prezentacja rękodzieła artystycznego i obrazów. Autorzy-Artyści to uczestnicy placówek Stowarzyszenia "OSTOJA". Tegoroczny Festiwal cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Wrocławia. Było głośno, kolorowo i kreatywnie! Już dziś zapraszamy za rok!

Tegoroczna edycja "KREACJI" została współfinansowana ze środków Gminy Wrocław.

"Dnia 12 września 2015, w sobotę na placu Solnym odbył się już V Dolnośląski Festiwal Kreatywnego Działania "KREACJA". Celem "KREACJI" była integracja z mieszkańcami Wrocławia i pokazanie czym osoby niepełnosprawne zajmują się na co dzień. Można było skorzystać z warsztatów artystycznych oraz podziwiać prace wykonane przez uczestników. Na "KREACJI" było fantastycznie i mam nadzieję, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja Festiwalu!"

Paweł Piasecki, uczestnik WTZ Wrocław

"Dnia 12 września 2015 roku na placu Solnym odbył się Dolnośląski Festiwal Kreatywnego Działania "KREACJA". Na Festiwalu prowadziłam warsztat z wykonania biżuterii z filcu, techniką filcowania na mokro. Prowadziłam warsztat wspólnie z Marcinem i Magdą. Bardzo mi się podobało prowadzenie tego warsztatu, ponieważ lubię się artystycznie udzielać. Miło tam spędziłam czas. Po powrocie do domu byłam bardzo dumna, że tak dobrze udało mi się poprowadzić warsztat!"

Agnieszka, uczestniczka WTZ Wrocław

images/kreacja2015/kreacja2015_1d.jpgimages/kreacja2015/kreacja2015_2d.jpgimages/kreacja2015/kreacja2015_3d.jpgimages/kreacja2015/kreacja2015_4d.jpgimages/kreacja2015/kreacja2015_5d.jpgimages/kreacja2015/kreacja2015_6d.jpgimages/kreacja2015/kreacja2015_7d.jpgimages/kreacja2015/kreacja2015_8d.jpgimages/kreacja2015/kreacja2015_9d.jpg

1% podziękowanie

1% podziękowanie

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS