Text Size

Rajd Niedźwiedzia CTR Ostoja WrocławKolejny rajd górski za nami. Rajd Niedźwiedzia. Odbył się w dniach 20-24 maja. Tym razem na bazę wybraliśmy Stronie Śląskie, gospodarstwo agroturystyczne DANIELÓWKA, tam nocowaliśmy. Podczas Naszych wędrówek nie spotkaliśmy wprawdzie żywego niedźwiedzia, ale odwiedziliśmy Jaskinię Niedźwiedzią i Jaskinię Kontaktową, które kiedyś były mieszkaniem niedźwiedzi.

Szlaki turystyczne Masywu Śnieżnika, góry, wąwozy, łąki, mokradła, opuszczony stary kościół i ocalałe wapienniki, ogród japoński to tylko niektóre punkty naszego rajdu. Do tego jeszcze wieczorne ogniska z kiełbaskami, cukinią, jabłkami przy dźwiękach gitary, dyskoteki w harcówce i mecz siatkówki w sadzie.
Po raz pierwszy w historii naszych rajdów mieliśmy wsparcie prawdziwego sponsora, firma PROFI z Grabowa nad Prosną wyposażyła nas w produkty spożywcze, co ułatwiło nam realizację rajdu i znacznie obniżyło nasze koszty. Dziękujemy :).

images/rajd_profi_1d.jpgimages/rajd_profi_2d.jpgimages/rajd_profi_3d.jpgimages/rajd_profi_4d.jpgimages/rajd_profi_5d.jpgimages/rajd_profi_6d.jpgimages/rajd_profi_7d.jpgimages/rajd_profi_8d.jpgimages/rajd_profi_9d.jpgimages/rajd_profi_10d.jpgimages/rajd_profi_11d.jpgimages/rajd_profi_12d.jpgimages/rajd_profi_13d.jpgimages/rajd_profi_14d.jpgimages/rajd_profi_15d.jpg

1% podziękowanie

1% podziękowanie

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS