Text Size

Rajd Niedźwiedzia CTR Ostoja WrocławKolejny rajd górski za nami. Rajd Niedźwiedzia. Odbył się w dniach 20-24 maja. Tym razem na bazę wybraliśmy Stronie Śląskie, gospodarstwo agroturystyczne DANIELÓWKA, tam nocowaliśmy. Podczas Naszych wędrówek nie spotkaliśmy wprawdzie żywego niedźwiedzia, ale odwiedziliśmy Jaskinię Niedźwiedzią i Jaskinię Kontaktową, które kiedyś były mieszkaniem niedźwiedzi.

Szlaki turystyczne Masywu Śnieżnika, góry, wąwozy, łąki, mokradła, opuszczony stary kościół i ocalałe wapienniki, ogród japoński to tylko niektóre punkty naszego rajdu. Do tego jeszcze wieczorne ogniska z kiełbaskami, cukinią, jabłkami przy dźwiękach gitary, dyskoteki w harcówce i mecz siatkówki w sadzie.
Po raz pierwszy w historii naszych rajdów mieliśmy wsparcie prawdziwego sponsora, firma PROFI z Grabowa nad Prosną wyposażyła nas w produkty spożywcze, co ułatwiło nam realizację rajdu i znacznie obniżyło nasze koszty. Dziękujemy :).

images/rajd_profi_1d.jpgimages/rajd_profi_2d.jpgimages/rajd_profi_3d.jpgimages/rajd_profi_4d.jpgimages/rajd_profi_5d.jpgimages/rajd_profi_6d.jpgimages/rajd_profi_7d.jpgimages/rajd_profi_8d.jpgimages/rajd_profi_9d.jpgimages/rajd_profi_10d.jpgimages/rajd_profi_11d.jpgimages/rajd_profi_12d.jpgimages/rajd_profi_13d.jpgimages/rajd_profi_14d.jpgimages/rajd_profi_15d.jpg

Możecie łatwo rozliczyć PIT i przekazać 1% dla OSTOI

1% dla OPP

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoral

Dolnośląska Akademia Rozwoju Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Mode Fundacja Rosa HASCO-LEKKino Nowe Horyzonty KOGENERACJA

Media Markt Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy

T-MOBILE Targpiast TAXI Serc Wichot Transport Wyborcza XEOS