Text Size

Rajd Niedźwiedzia CTR Ostoja WrocławKolejny rajd górski za nami. Rajd Niedźwiedzia. Odbył się w dniach 20-24 maja. Tym razem na bazę wybraliśmy Stronie Śląskie, gospodarstwo agroturystyczne DANIELÓWKA, tam nocowaliśmy. Podczas Naszych wędrówek nie spotkaliśmy wprawdzie żywego niedźwiedzia, ale odwiedziliśmy Jaskinię Niedźwiedzią i Jaskinię Kontaktową, które kiedyś były mieszkaniem niedźwiedzi.

Szlaki turystyczne Masywu Śnieżnika, góry, wąwozy, łąki, mokradła, opuszczony stary kościół i ocalałe wapienniki, ogród japoński to tylko niektóre punkty naszego rajdu. Do tego jeszcze wieczorne ogniska z kiełbaskami, cukinią, jabłkami przy dźwiękach gitary, dyskoteki w harcówce i mecz siatkówki w sadzie.
Po raz pierwszy w historii naszych rajdów mieliśmy wsparcie prawdziwego sponsora, firma PROFI z Grabowa nad Prosną wyposażyła nas w produkty spożywcze, co ułatwiło nam realizację rajdu i znacznie obniżyło nasze koszty. Dziękujemy :).

images/rajd_profi_1d.jpgimages/rajd_profi_2d.jpgimages/rajd_profi_3d.jpgimages/rajd_profi_4d.jpgimages/rajd_profi_5d.jpgimages/rajd_profi_6d.jpgimages/rajd_profi_7d.jpgimages/rajd_profi_8d.jpgimages/rajd_profi_9d.jpgimages/rajd_profi_10d.jpgimages/rajd_profi_11d.jpgimages/rajd_profi_12d.jpgimages/rajd_profi_13d.jpgimages/rajd_profi_14d.jpgimages/rajd_profi_15d.jpg

Twój 1% to szansa dla nas

1% szansą dla nas Ostoja Wrocław

1% dla OPP

1% podziękowanie

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS