Text Size

Z grupą uczestników z CTR i WTZ pojechaliśmy pociągiem na 5 ? dniowy Rajd Śnieżnik do Jodłowa. Bazą było schronisko ?OSTOJA" w masywie Śnieżnika. Na rajdzie mieliśmy dużo pieszych wycieczek w góry. Były też dyskoteki i ogniska.

Pierwszego dnia pojechaliśmy wcześnie rano pociągiem do Międzylesia. Tam zostawiliśmy bagaże, które pojechały busem do Jodłowa. Z Międzylesia poszliśmy około 16 km piechotą do Jodłowa. Po drodze mijaliśmy miejscowości takie jak: Międzylesie, Szklarnię, Jodłów. Wieczorem było ognisko z kiełbaskami.


Następnego dnia po śniadaniu o godzinie 11 wyszliśmy w góry. Wybraliśmy się na szczyt Trójmorski Wierch 1145 m n.p.m. Dział Trzech Mórz: M. Bałtyckie, M. Czarne, M. Północne. Szliśmy wzdłuż granicy czeskiej. Wieczorem była obiadokolacja i dyskoteka.

W trzecim dniu wybraliśmy się po śniadaniu w góry. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna z grup poszła na wycieczkę do miejscowości Nowa Wieś, druga do miejscowości Goworów. Wieczorem po powrocie obu grup było ognisko.

Czwartego dnia odpoczywaliśmy. Wieczorem była obiadokolacja i dyskoteka. Następnego dnia wracaliśmy do domu. Szliśmy piechotą do Międzylesia tak jak pierwszego dnia.

Anna Baranowska

images/jodlow_1d.jpgimages/jodlow_2d.jpgimages/jodlow_3d.jpgimages/jodlow_4d.jpgimages/jodlow_5d.jpgimages/jodlow_6d.jpg

1% podziękowanie

1% podziękowanie

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoralDolnośląska Akademia Rozwoju

Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja AgoryHASCO-LEKFundacja KGHM Polska Miedź S.A.

Fundacja Rosa Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA Media Markt Fundacja Mode

Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy T-MOBILE

Targpiast TAXI Serc TIFF Center Wichot Transport Wyborcza XEOS