sobota, marzec 23, 2019
Text Size

W dniach 29 sierpnia – 2 września uczestniczyliśmy w wyjeździe relaksacyjno-usamodzielniającym do miejsca nam już dobrze znanego z zeszłego roku – Wielenia.

Cudownie jest wracać tam, gdzie czekają na nas piękne widoki, spokój i przede wszystkim wyśmienita, niemalże wymarzona pogoda. Razem z nami udział w wyjeździe wzięli nasi przyjaciele wraz z terapeutami z WTZ i ŚDS z Wrocławia oraz programu „TRENER”. Przez 5 dni nad wieleńskim jeziorem próbowaliśmy nauczyć się jak największej samodzielności i zaradności osobistej, jak również aktywnie i kreatywnie spędzić czas, poprzez udział w warsztatach zawodowych, sportowych, muzycznych, plastycznych oraz dramy stosowanej. Dodatkowymi atrakcjami podczas wyjazdu była wizyta w starej chacie u kowala oraz rowerki wodne – te cieszyły się największym powodzeniem. Żal było nam się rozstawać.

images/sroda/Wielen2016_1d.jpgimages/sroda/Wielen2016_2d.jpgimages/sroda/Wielen2016_3d.jpgimages/sroda/Wielen2016_4d.jpgimages/sroda/Wielen2016_5d.jpgimages/sroda/Wielen2016_6d.jpgimages/sroda/Wielen2016_7d.jpgimages/sroda/Wielen2016_8d.jpgimages/sroda/Wielen2016_9d.jpgimages/sroda/Wielen2016_10d.jpg

Możecie łatwo rozliczyć PIT i przekazać 1% dla OSTOI

1% dla OPP

Wolne miejsca w Warsztacie Terapii Zajęciowej we Wrocławiu

WTZ Ostoja Wrocław

Trener pracy

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoral

Dolnośląska Akademia Rozwoju Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja Agory

Fundacja KGHM Polska Miedź S.A.Fundacja Mode Fundacja Rosa HASCO-LEK Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA

Media Markt Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy

T-MOBILE Targpiast TAXI Serc Wyborcza XEOS