poniedziałek, styczeń 21, 2019
Text Size

wydarzenie artystyczne a co się dziwisz WTZ Środa Śląska Ostoja

W Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej po raz kolejny odbyło się wydarzenie artystyczne Stowarzyszenia "Ostoja", tym razem autorstwa uczestników WTZ ze Środy Śląskiej i Wrocławia. Dnia 10 czerwca na muzealnym dziedzińcu dumnie prezentowaliśmy naszą wystawę malarską metaforycznie zatytułowaną "A co się dziwisz?".

Tytuł wystawy nie był przypadkowy, ponieważ miał za zadanie uzmysłowić widzom , że każdy bez wyjątku może być artystą – liczą się dobre chęci i zaangażowanie. Każdy kto uczestniczył w wystawie, mógł skorzystać z warsztatów artystycznych prowadzonych przez Stowarzyszenie "Ostoja" ze Środy Śląskiej i Wrocławia, pobujać się w rytm bałkanskiej muzyki zaprzyjaźnionego z nami Dj Balkan Valkan, oraz poczęstować się pysznym ciastem ze stanowiska cateringowego, które obsługiwali uczestnicy WTZ. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, z czego jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne wydarzenia artystyczne naszego autorstwa.

Malwina Maj

images/sroda/dziwisz2015_1d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_2d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_3d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_4d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_5d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_6d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_7d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_8d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_9d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_10d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_11d.jpgimages/sroda/dziwisz2015_12d.jpg

Możecie łatwo rozliczyć PIT i przekazać 1% dla OSTOI

1% dla OPP

Wolne miejsca w Warsztacie Terapii Zajęciowej we Wrocławiu

WTZ Ostoja Wrocław

Trener pracy

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

AleEvent AmRest Cargill Browary Dolnośląskie Piast dekoral

Dolnośląska Akademia Rozwoju Fabryka Świętego Mikołaja FaniMani FMC logo Fundacja Agory

Fundacja KGHM Polska Miedź S.A.Fundacja Mode Fundacja Rosa HASCO-LEK Kino Nowe Horyzonty KOGENERACJA

Media Markt Nokia Wrocław PON-PRAN PROFIT Development Smilleboy Smilleboy

T-MOBILE Targpiast TAXI Serc Wyborcza XEOS