Text Size
piątek 23 luty 2018

Możesz nam pomóc, wpłacając darowizny
na cele statutowe Stowarzyszenia Ostoja

Bank: PKO BP S.A. Oddział IV Wrocław
konto: 29 1020 5242 0000 2702 0151 3381

Alpakoterapia

alpaka ŚDS Ostoja Wrocław

Z okazji kończących się wakacji Uczestnicy ŚDS "OSTOJA" oraz Uczestnicy Projektu 13 wraz z Kadrą zebrali się w ogrodzie, żeby w miłej atmosferze spędzić jeden z ostatnich dni upalnego lata.

W tym roku wakacje żegnaliśmy w nietypowym towarzystwie. Do ŚDS przyjechała Pani Karolina Grys prowadząca alpakoterapię. Przywiozła ze sobą dwie oswojone alpaki - Versace i Companiero. Zwierzęta okazały się bardzo przyjazne, każdy mógł pogłaskać ich miękką wełnę, nakarmić soczystą marchewką a także przejść się z nimi po ogrodzie.

Uczestnicy przywitali się ze zwierzętami, wszystkim kontakt z nimi sprawił dużą radość.

Po zajęciach terapeutycznych przyszła pora na równie przyjemną - drugą część pikniku. Pracownicy ŚDS przygotowali grillowane potrawy, wszyscy zjedliśmy je ze smakiem na świeżym powietrzu.

...i tym oto miłym akcentem pożegnaliśmy wakacje. Mamy nadzieję, że Alpaki odwiedzą nas również we wrześniu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania pikniku.

images/stories/alpaka_1d.jpgimages/stories/alpaka_2d.jpgimages/stories/alpaka_3d.jpgimages/stories/alpaka_4d.jpgimages/stories/alpaka_5d.jpgimages/stories/alpaka_6d.jpgimages/stories/alpaka_7d.jpgimages/stories/alpaka_8d.jpgimages/stories/alpaka_9d.jpg

Twój 1% dla Ostoi

Możesz pomóc

Możesz nam pomóc!!!
wpłacając darowizny na cele statutowe Stowarzyszenia Ostoja
Bank: PKO BP S.A. Oddział IV Wrocław
29 1020 5242 0000 2702 0151 3381

Przekaż nam 1%

1% dla OPP

Liczby mówią same

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Wspierają nas

Radio Taxi Serc
dekoral
amrest

wall st
Green House
Fabryka św. Mikołaja